SCORES ON THE DOORS!

23/03/19

LUSL Competitive Premier: GKT 4s ( 2 - 5 ) Roehampton Froebel [Harry Donkin, Dom Freake]

 

23/03/19

LUSL Intermediate D1: GKT 5s ( 3 - 2 ) LSE 4s [Harrison Verney, Anthony Vijayanathan, B. Striker]

20/03/19

UH Trophy Final: GKT 1s ( 3 - 0 ) George's 1s [Harry Bright, Harry Donkin, Anas Jamjoum]  
UH Plate Final: GKT 2s ( 4 - 0 ) ICSM 2s [Charlie Wardle x2, Calogero Scannella, Lighthouse]

UH Vase Final: GKT 3s ( 3 - 1 ) GKT 5s [Adrien Mary, Will Crane x2//Harrison Verney]

18/03/19

LUSL Competitive D1: SOAS 1s ( 3 - 6 ) GKT 3s [Adrien Mary, Rohan Shaffery, Will Crane] 
LUSL Intermediate D1: GKT 5s ( 2 - 2 ) GKT 2s [Zach Hunt, Mark Strasshine]

 

16/03/19

LUSL Intermediate D1: GKT 5s ( 3 - 1 ) UCL 4s [Joe Sheldon, Ben Swain, B. Striker]

14/03/19

Varsity: GKT 1s ( 3 - 0 ) RUMS 1s [Craig Wyatt, Harry Donkin, Rohit Chandegra] 
 

13/03/19

BUCS 3C: GKT 1s ( 5 - 1 ) Essex 2s [Harry Donkin, Muambo Eko, Sam Ayoola]  
BUCS 6C: RVC 2s ( 1 - 2 ) GKT 2s [Charlie Wardle, Josh Pedro]

11/03/19

BUCS 7C: UWL 2s ( 0 - 2 ) GKT 3s [Adrien Mary, Dan Haigh]

09/03/19

UH Trophy GS/LUSL CP Double-Header: ICSM 1s ( 2 - 6 ) GKT 1s [Harry Donkin x3, Harry Bright, Sam Ayoola, Dan Robinson] 
LUSL Competitive Premier: LSE 1s ( 2 - 1 ) GKT 2s [Charlie Wardle]

LUSL Competitive D1: UCL 2s ( 5 - 1 ) GKT 3s [Will Crane]

02/03/19

LUSL Competitive Premier: GKT 1s ( 0 - 2 ) KCL 1s 
LUSL Competitive Premier: RVC 1s ( 0 - 0 ) GKT 2s 
LUSL Competitive D1: GKT 3s ( 5 - 1 ) KCL 2s [Will Crane x3, Alex Collins, Adrien Mary
]

27/02/19

UH Trophy GS: George's 1s ( 2 - 4 ) GKT 1s [Harry Donkin, Harry Bright, Anas Jamjoum, Muambo Eko]
UH Plate GS: BARTS 2s ( 0 - 4 ) GKT 2s [Lighthouse x2, David Ranford, Juan Carlos] 
LUSL Competitive Premier: GKT 4s ( 0 - 4 ) KCL 3s 

25/02/19

LUSL Competitive Premier: UCL 1s ( 5 - 1 ) GKT 2s [Lighthouse]

 

23/02/19

UH Trophy GS/LUSL CP Double-Header: GKT 1s ( 1 - 0 ) RUMS 1s [Harry Donkin]
LUSL Competitive D1: George's 1s ( 2 - 1 ) GKT 3s [OG] 
LUSL Intermediate D1: GKT 5s ( 11 - 2 ) RUMS 99s [Harrison Verney x3, Ben Swain x2, Houssam Mahlous x2, Collins x2, B. Striker Waseeq
]

20/02/19

BUCS 3C: Kent 2s ( 0 - 3 ) GKT 1s [Harry Bright, Anas Jamjoum, Harry Donkin]
BUCS 6C: GKT 2s ( 8 - 2 ) Middlesex 2s [Charlie Wardle x4, Lighthouse, Calogero Scanella, Lin Derz, Elliot Ng] 
BUCS 7C: GKT 3s ( 1 - 2 ) Westminster 1s [Rohan Shaffery
]

LUSL Competitive Premier: GKT 4s ( 0 - 1 ) RVC 1s

16/02/19

UH Trophy GS/LUSL CP Double-Header: BARTS 1s ( 1 - 0 ) GKT 1s
LUSL Competitive D1: GKT 3s ( 2 - 1 ) GKT 4s [Joe Ewer, Rohan Shaffery// Shunya Matsumoto] 

13/02/19

BUCS 6C: GKT 2s ( 4 - 2 ) Royal Holloway 2s [Anthony Vijayanathan, David Ranford, Lighthouse, Uli Fischer]
BUCS 7C: GKT 3s ( 1 - 0 ) Regent's 1s [Alex Collins] 

 

09/02/19

LUSL Competitive Premier: RVC 1s ( 0 - 4 ) GKT 1s [Tom Lynne, Harry Bright, Ibby Manto, Alberto Banci]
LUSL Cup QF: Queen May's 1s ( 4 - 0 ) GKT 2s 
UH Vase QF: Imperial Medic 4s ( 0 - 3 ) GKT 5s [Joe Sheldon, Waseeq, Allen Daniel
]

 

 

06/02/19

BUCS 3C: Canterbury 2s ( 1 - 2 ) GKT 1s [Patrick Evans, Harry Donkin]
UH Plate GS/LUSL CP Double-Header: Imperial Medic 2s ( 2 - 2 ) GKT 2s [Charlie Wardle, Juan Flores] 
BUCS Bowl Rof16 Replay: UCFB ( 4 - 1 ) GKT 3s [Rohan Shaffery
]

 

30/01/19

BUCS 3C: GKT 1s ( 6 - 0 ) Medway 1s [Harry Donkin, Bo Eko, Ibby Manto, Alberto Banci, Craig Wyatt, Anas Jamjoum]
BUCS 6C: UCFB 6s ( 3 - 3 ) GKT 2s [Charlie Wardle x2, Ellis England]

26/01/19

LUSL Competitive Premier: KCL 1s ( 3 - 2 ) GKT 2s [Charlie Wardle, Lighthouse]
LUSL Competitive D1: LSE 2s ( 4 - 0 ) GKT 3s 
LUSL Intermediate D1: GKT 5s ( 1 - 4 ) UCL Law 1s [Houssam Mahlous
]

 

23/01/19

BUCS 6C: GKT 2s ( 6 - 0 ) Roehampton 2s [Lighthouse, Konstantinos Beckers x3, Harry Donkin, Anthony Vijayanathan]

 

20/01/19

UH Plate Group Stage: GKT 2s ( 2 - 0 ) George's 2s [Charlie Wardle, Lin Derz]

 

19/01/19

LUSL Competitive Premier: LSE 1s ( 1 - 1 ) GKT 1s [Harry Donkin]
LUSL Competitive Premier: GKT 2s ( 0 - 3 ) BARTS 1s 
LUSL Competitive D1: Regent's 1s ( 1 - 2 ) GKT 3s [Adrien Mary, Dan Haigh]
LUSL Competitive D1: GKT 4s ( 0 - 9 ) SOAS 1s
LUSL Intermediate D1: Red Star 3s ( 0 - 5 ) GKT 5s [Ben Swain x2, B. Striker, Ithihad Musramat, Zach Hunt]

16/01/19

UH Vase Semi Final: RUMS 3s ( 1 - 3 ) GKT 3s [Rohan Shaffery x2, Callum Marsh]

UH Vase Preliminary Round: GKT 5s ( 8 - 0 ) George's 3s [B. Striker x2, Harrison Verney x2, Joe Sheldon, Ben Swain, Waseeq, Phil Herz]

 

12/01/19

LUSL Intermediate D1: GKT 5s ( 3 - 2 ) RUMS 2s [Harrison Verney, Joe Sheldon, Ben Swain; Waseeq Sent Off]

 

12/12/18

UH Vase Quarter Final: BARTS 4s ( 1 - 4 ) GKT 3s [Virron Chahal x2, OG, Luke Sadoff]

LUSL Intermediate Premier: GKT 5s ( 10 - 0 ) RSMs 1s [Joe Sheldon x3, Ben Swain x3, Waseeq x2, Ithihad, Anthony Vijayanathan]

05/12/18

BUCS 3C: Hertfordshire 2s ( 2 - 3 ) GKT 1s [Harry Donkin, Sam Ayoola, Harry Bright]

BUCS 7C: UCFB 1s ( 2 - 1 ) GKT 3s [Rohan Shaffery]

 

01/12/18

LUSL Cup: George's 1s ( 3 - 1 ) GKT 1s [Anas Jamjoum]

21/11/18

BUCS 3C: Essex 2s ( 2 - 2 ) GKT 1s [Patrick Evans, Harry Bright]

BUCS Cup: Chichester 2s ( 4 - 2 ) GKT 2s [Umair Baig, Harry Annal]

LUSL Premier: KCL 3s ( 2 - 1 ) GKT 4s [Adrien Mary]

 

17/11/18

LUSL Cup: GKT 1s ( 4 - 0 ) Imperial 3s [Tom Lynne, Anas Jamjoum, Harry Donkin, OG]

LUSL Cup: GKT 2s ( 7 - 0 ) George's 2s [Uli Fischer x2, Konstantinos Beckers x2, Lighthouse, Juan Carlos, Calogero Scannella]

LUSL Cup: UCL 1s ( 10 - 1 ) GKT 4s [Luke Sadoff]

LUSL Cup: SOAS 1s ( 3 - 2 ) GKT 5s [Waseeq x2]

14/11/18

BUCS 3B: GKT 1s ( 2 - 1 ) Kent 2s [Rob Ashe, Nick Bourlos]

BUCS 6C: Middlesex 2s ( 1 - 4 )  Mary's 4s [Elliott Ng x3, Charlie Wardle]

BUCS 7C: Westminster 1s ( 3 - 1 ) GKT 3s [Rohan Shaffery]

UH Vase Quarter Final: RUMS 3s ( p1 - 1 ) GKT 4s [Alex Johnston]

10/11/18

LUSL Competitive Premier: GKT 2s ( 3 - 1 ) Imperial 2s [David Ranford, Uli Fischer, Lighthouse]

LUSL Competitive D1: LSE 2s ( 5 - 2 ) GKT 4s [Dan Haigh, Harry Donkin]

 

07/11/18

BUCS Cup: Portsmouth 2s ( 4 - 0 ) GKT 1s

BUCS Cup: GKT 2s ( 3 - 2 ) St Mary's 4s [Calogero Scannella, Juan Flores, David Ranford]

LUSL Premier: GKT 4s ( 4 - 0 ) George's 2s [Bechir Houas, Michael Lamurem x2, Jack Kirkman]

LUSL Intermediate Premier: LSE 6s ( 5 - 2 ) GKT 5s [B. Striker, OG]

03/11/18

LUSL Competitive D1: Imperial 3s ( 2 - 3 ) GKT 3s [Rohan Shaffery x2, Yasser Hamza]

LUSL Intermediate D1: Imperial 5s ( 3 - 3 ) GKT 5s [Dami Agboluaje, Waseeq, B. Striker]

 

31/10/18

BUCS 3B:  GKT 1s ( 0 - 4 ) Canterbury 2s

BUCS 6C: GKT 2s ( 6 - 0 ) ICSM 2s [Lighthouse x3, Josh Pedro, Ryan Lupton, Anthony Vijayanathan]

BUCS 7C:  GKT 3s ( 10 - 2 ) UCA 1s [Virron Chahal, Adrien Mary x2, Joe Ewer, Calum Byrne, Phil Herz, Rohan Shaffery x4]

27/10/18

LUSL Competitive Premier: GKT 2s ( 2 - 0 ) GKT 1s [Uli Fischer, David Ranford]

LUSL Competitive D1: GKT 3s ( 1 - 1 ) Queen Mary's 1s [Virron Chahal]

LUSL Competitive D1: Imperial 3s ( 10 - 0 ) GKT 4s

LUSL Intermediate D1: SOAS 2s ( 6 - 3 ) GKT 5s [Ben Swain, Harrison Verney, Joe Sheldon]

24/10/18

BUCS Cup: RUMS 1s ( 0 - 5 ) GKT 1s [Dami Agboluaje x2, Tom Lynne, Joshua John, Ibby Manto]

BUCS Cup: GKT 2s ( 3 - 2 ) Brunel 3s [OG, Charlie Wade, Konstantinos Beckers]

LUSL Premier: RVC 1s ( 3 - 0 ) GKT 4s

LUSL Intermediate Premier: GKT 5s ( 6 - 2 ) LSE 5s [Ben Swain x3, Jan Sindhar, Timmy Sanusi, Rohan Shaffery]

20/10/18

LUSL Competitive Premier: GKT 1s ( 5 - 0 ) Imperial 2s [Dami Agboluaje x2, Sam Ayoola, Muambo Eko, Harry Donkin]

LUSL Competitive Premier: Imperial 1s ( 4 - 6 ) GKT 2s [Uli Fischer x2, Josh Pedro x2, Charlie Wade x2]
LUSL Competitive D1: UCL 2s ( 4 - 2 ) GKT 4s [Bechir Houas, Shunya Matsumoto]
LUSL Intermediate D1: GKT 5s ( 3 - 1 ) Imperial 6s [Timmy Sanusi, Ben Swain, Tom Jackman]

 

17/10/18

BUCS 3B: Medway ( 0 - 1 ) GKT 1s [Dami Agboluaje]
BUCS 6C: GKT 2s ( 4 - 0 ) UCFB 6s [Calogero Scannella, Harry Annal, Charlie Wade, Lighthouse]
BUCS 7C: Regent's 1s ( 5 - 1 ) GKT 3s [Adrien Mary]
LUSL Premier: Roehampton Digby ( 5 - 0 ) GKT 4s
LUSL Intermediate Premier: George's 3s ( 0 - 3 ) GKT 5s [Joe Sheldon x2, Ben Swain]

 

10/10/18

BUCS 3B: GKT 1s ( 2 - 0 ) Hertfordshire 2s [Bonar McGuire, Rohit Chandegra]

BUCS 6C: Roehampton 2s ( 2 - 6 ) GKT 2s [Lighthouse x3, Konstantin Beckers, Calogero Scannella, Charlie Wade]

BUCS 7C: GKT 3s ( 1 - 2 ) UCFB 7s [Joe Ewer]

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now